Sportowe

Osiągnięcia 2012/2013
Osiągnięcia indywidualne w lekkiej atletyce na Międzypowiatowej Gimnazjadzie:
Kaczmarczyk Kinga I miejsce w pchnięciu kulą
Osińska Olga I miejsce w biegu na 100m
Talacha Marcin I miejsce w biegu na 100m
Kopik Amanda I miejsce w biegu na 800m
sztafeta dziewcząt 4x100m II miejsce
sztafeta chłopców 4 x 100m I miejsce
sztafeta olimpijska dziewcząt I miejsce
Koszykówka dziewcząt
V miejsce na IX Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej oraz I miejsce na Międzypowiatowej
i Powiatowej Gimnazjadzie
Koszykówka chłopców
II miejsce na Międzypowiatowej Gimnazjadzie
Piłka siatkowa chłopców
II miejsce na Międzypowiatowej Gimnazjadzie
Turniej Orlik Volley-Mania
VI miejsce w ogólnopolskim finale w Sopocie, I miejsce w województwie mazowieckim oraz I miejsce w Siedlcach
Indywidualne biegi przełajowe
Kopik Amanda I miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie
Goławski Rafał V miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie
Pływanie
Międzypowiatowa Gimnazjada
Talacha Marcin III miejsce stylem dowolnym
Perciński Łukasz III miejsce stylem dowolnym i II miejsce stylem klasycznym
Polak Marek IV miejsce stylem klasycznym
Kisielińska Magda IV miejsce stylem grzbietowym i V miejsce stylem dowolnym
Sztafeta chłopców 6x25m III miejsce
Cheerleaders
V miejsce na X Festiwalu Szkolnych Zespołów Tanecznych
Osiągnięcia 2010/2011
PG nr 1 w Siedlcach – VIII miejsce na XIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
PG nr 1 w Siedlcach – III w Międzypowiatowej Gimnazjadzie
PG nr 1 w Siedlcach – III miejsce w Powiatowej
Osiągnięcia indywidualne w lekkiej atletyce na XIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Talacha Marcin I miejsce w biegu na100m
Kopik Amanda I miejsce w biegu na 600m
Talacha Przemysław IV miejsce w biegu na 200m
Skwierczyńska Malwina VI miejsce w biegu na 800m
Słowik Wioleta VIII miejsce w biegu na 400 m
Szt. Dz. 4x100m V miejsce
Szt.Chł. 4x100m II miejsce
Szt.chł. 4x100m: II miejsce
Szt. Olimpijska dz. V miejsce
Sztafetowe Biegi Przełajowe miejsce na XIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Sztafeta dziewcząt 10x800m IX miejsce
Indywidualne Biegi Przełajowe miejsce na XIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Kopik Amanda  I miejsce w biegu przełajowym
DWUBÓJ NOWOCZESNY
IX MIEJSCE CHŁOPCÓW na XIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT 
IX miejsce na XIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Osiągnięcia 2009/2010
PG nr 1 w Siedlcach – VI miejsce na XII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
PG nr 1 w Siedlcach – I miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie
PG nr 1 w Siedlcach – I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie
Osiągnięcia indywidualne w lekkiej atletyce na XII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Talacha Przemysław V miejsce w biegu na 100m
Słowik Wioletta III miejsce w biegu na 300m
Skwierczyńska Malwina VII miejsce w biegu na 300m
Cabaj Iwona I miejsce w biegu na 400m
Barcińska Milena II miejsce w biegu na 800m
Rączka Mateusz X miejsce w biegu na 1500m
Kopik Amanda IX miejsce w biegu na 600m
Szt. dziewcząt 4x100m V miejsce
Szt. chłopców 4x100m IV miejsce
Szt. Olimpijska dziewcząt I miejsce
Szt. Olimpijska chłopców VI miejsce
Indywidualne biegi przełajowe na XII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Kopik Amanda I miejsce
Słowik Wioletta I miejsce
Rączka Mateusz I miejsce
Cabaj Iwona III miejsce
Skwierczyńska Malwiana VII miejsce
Barcińska Milena VIII miejsce
Rosłon Dominika X miejsce
Sztafetowe biegi przełajowe na XII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Sztafeta dziewcząt 10x800m V miejsce dziewcząt
DWUBÓJ NOWOCZESNY
V miejsce chłopców na XII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Osiągnięcia  2008/2009
PG nr 1 w Siedlcach – III miejsce na XI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
PG nr 1 w Siedlcach – I miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie
PG nr 1 w Siedlcach – I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie
Koszykówka dziewcząt   I miejsce na MISTRZOSTWACH  POLSKI
Osiągnięcia indywidualne w lekkiej atletyce na XI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Pokorska Milena I miejsce w biegu na 100m
Cabaj Iwona I miejsce w biegu na 300m
Skwierczyńska Malwina I miejsce w biegu na 600m
Rączka Mateusz I miejsce w biegu na 1000m
Barcińska Milena III miejsce w biegu na 600m
Aksiuto Joanna VI miejsce w biegu na 200m
Krasnodębska Ilona VI miejsce w biegu na 400m
Brzoza Rafał VII miejsce w biegu na 400m
Smolak Jacek IV miejsce w skoku w dal
Krupa Aneta VII miejsce  w skoku wzwyż
Szt. chłopców 4x100m II miejsce
Szt. dziewcząt 4x100m  II miejsce
Szt. dziewcząt 4x100m VI miejsce
Szt. Olimp. dziewcząt II miejsce
Szt.olimp. chłopców VI miejsce
Indywidualne Biegi Przełajowe XI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Barcińska Milena I miejsce
Rączka Mateusz I miejsce
Słowik Wioletta III miejsce
Skwierczyńska Malwina IV miejsce
Cabaj Iwona X miejsce
Sztafetowe Biegi Przełajowe XI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Sztafeta dziewcząt 10x800m III miejsce
Osiągnięcia 2007/2008
PG nr 1 w Siedlcach – III miejsce na X Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
PG nr 1 w Siedlcach – II miejsce w Miedzypowiatowej Gimnazjadzie
PG nr 1 w Siedlcach – II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie
Osiągnięcia indywidualne w lekkiej atletyce na X Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Pokorska Milena I miejsce w biegu na 100m
Mamcarz Beata I miejsce w biegu na 400m
Kowalczyk Mateusz I miejsce w biegu na 1500m
Olkowicz Ewelina II miejsce w biegu na 800m
Rączka Mateusz III miejsce w biegu na 1000m
Cabaj Iwona IV miejsce w biegu na 600m
Aksiuto Joanna V miejsce w biegu na 300m
Danielak Dorota IV miejsce w skoku w dal
Krupa Aneta VI miejsce w skoku wzwyż
Kostecka Karolina XI miejsce w biegu na 100m
Szt.olimpijska dziewcząt II miejsce
Szt. olimpijska chłopców VIII miejsce
Szt. dziewcząt 4x100m III miejsce
Indywidualne biegi  przełajowe na X Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 1000m dziewczęta
Cabaj Iwona I miejsce Pokorska Milena VII miejsce
Olkowicz Ewelina IV miejsce 1500m chłopcy
Rączka Mateusz I miejsce
Kowalczyk Mateusz I miejsce
Woźniak Damian IX miejsce
Sztafetowe biegi przełajowe Sztafeta dziewcząt 10x800m
I miejsce na X Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
KOSZYKÓWKA dziewcząt 
III miejsce na X Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Osiągnięcia 2006/2007
PG nr 1 w Siedlcach – III miejsce w IX Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
PG nr 1 w Siedlcach – I miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie
PG nr 1 w Siedlcach – I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie
Osiągnięcia indywidualne w lekkiej atletyce na IX Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Krasnodębska Anita I miejsce w biegu na 600m
Ambroziak Anita II miejsce w biegu na 800m
Wasiluk Piotr I miejsce w Skoku w dal
Mamcarz Beata I miejsce w biegu na 300m
Olkowicz Ewelina III miejsce w biegu na 600m
Mroczek Krzysztof IV miejsce w biegu na 1500m
Aksiuto Joanna VI miejsce w biegu na300m
Pokorska Milena VII miejsce w biegu na 100m
Krupa Aneta VII miejsce w skoku wzwyż
Ławecka Sylwia VIII miejsce w biegu na 400m
Szt. Olimp. Dz. IVmiejsce
Szt. 4x100m chłopców II miejsce
Szt. 4x100m dziewcząt I miejsce
Indywidualne Biegi Przełajowe na IX Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Dziewczęta 1000m
Olkowicz Ewelina I miejsce
Krasnodębska Ilona II miejsce
Ambroziak Anita IV miejsce
Pokorska Milena VII miejsce
Mamcarz Beata IX miejsce
Chłopcy 1500m
Mroczek Krzysztof II miejsce
Sztafetowe Biegi Przełajowe Sztafeta dziewcząt 10x800m
I miejsce IX Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
KOSZYKÓWKA dziewcząt
V miejsce IX Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Osiągnięcia 2005/2006
PG nr 1 w Siedlcach – II miejsce w VIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
PG nr 1 w Siedlcach – I miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie
PG nr 1 w Siedlcach – I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie
Osiągnięcia indywidualne w lekkiej atletyce na VIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Wasiluk Piotr I miejsce  w skoku w dal
Pustoła Beata I miejsce w biegu na 400m
Dobrowolska Ewa I miejsce w biegu na 800m
Prokopczuk Łukasz I miejsce w skoku wzwyż
Paczuska Magda II miejsce w biegu na 800m
Goławski Łukasz II miejsce w skoku wzwyż
Karasek Jakub II miejsce w biegu na 1500m
Mroczek Krzysztof III miejsce w biegu na 1000m
Olkowicz Ewelina  IV miejsce w biegu na 600m
Kowalczyk Mateusz IV miejsce w biegu na 1000m
Ambroziak Anita VII miejsce w biegu na 600m
Siewruk Grzegorz IX miejsce w biegu na 200m
Szt. Olimp. dziewcząt I miejsce
Szt. olimp. chłopców VI miejsce
Indywidualne Biegi Przełajowe na VIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Dziewczęta 1000m
Dobrowolska Ewa I miejsce
Olkowicz Ewelina I miejsce
Pustoła Beata II miejsce
Ambroziak Aniata III miejsce
Paczuska Magda IV miejsce
Niewęgłowska Maja IV miejsce
Paczuska Anna VI miejsce
Chłopcy 1500m
Kowalczyk Mateusz I miejsce
Karasek Jakub I miejsce
Mroczek Krzysztof III miejsce
Sztafetowe Biegi Przełąjowe na VIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Sztafeta dziewcząt 10x800m  I miejsce na VIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Sztafeta chłopców 10x1000m II miejsce na VIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Osiągnięcia 2004/2005
PG nr 1 w Siedlcach – VIII miejsce na VII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
PG nr 1 w Siedlcach – I miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie
PG nr 1 w Siedlcach – I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie
Osiągnięcia indywidualne w lekkiej atletyce na VII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Ewa Dobrowolska II miejsce w biegu na 600m
Karasek Jakub II miejsce w biegu na 1000m
Goławski Łukasz II miejsce w skoku wzwyż
Kania Sebastian VI miejsce w biegu na 1000m
Wasiluk Piotr VI miejsce w skoku w dal
Paczuska Magda VII miejsce w biegu na 300m
Aneta Wysokińska  VIII miejsce w biegu na 800m
Makarczuk Robert IX miejsce w biegu na 400m
Mróz Paweł VIII miejsce w biegu na 1500m
Szt.olipm. chłopców III miejsce
Szt. 4×100 dziewcząt IX miejsce
Indywidualne Biegi Przełajowe na VII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Dziewczęta 1000m
Dobrowolska Ewa I miejsce
Ambroziak Anita II miejsce
Paczuska Magdalena V miejsce
Chłopcy 1500m
Karasek Jakub X miejsce
Sztafetowe Biegi Przełajowe na VII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Szt. dziewcząt 10x800m  VII miejsce Szt. chłopców 10x1000m VI miejsce
5-Tki Piłkarskie
VIII miejsce dziewcząt w 5-tkach piłkarskich na VII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
PIŁKA SIATKOWA
XI miejsce w siatkówce chłopców na VII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Osiągnięcia 2003/2004
PG nr 1 w Siedlcach – V miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie
PG nr 1 w Siedlcach – IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie
Osiągnięcia indywidualne w lekkiej atletyce na VI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej       
Skibińska Marzena II miejsce w biegu na 400m
Dobrowolska Ewa IV miejsce w biegu na 600m
Szt. olimpijska dz. III miejsce
Borkowski Daniel VII miejsce w pchnięciu kulą
Goławski Łukasz XI miejsce w skoku wzwyż
Indywidualne Biegi Przełajowe na VI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Skibińska Marzena II miejsce
Karasek Jakub II miejsce
Dobrowolska Ewa III miejsce
Makarczyk Robert VII miejsce
Osiągnięcia 2002/2003
PG nr 1 w Siedlcach – XII miejsce na V Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
KOSZYKÓWKA dziewcząt
I miejsce na V Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Osiągnięcia indywidualne w lekkiej atletyce na V Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Laskowska Katarzyna V miejsce w biegu na 800m
Nowak Izabela VI miejsce w biegu na 400m
Szczepański Paweł X miejsce w biegu na 300m
Szt.olimp. dziewcząt II miejsce
Indywidualne Biegi Przełąjowe na V Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Dziewczęta  1000m
Głuchowska Monika VI miejsce
Laskowska Katarzyna VIII miejsce
Osiągnięcia 2001/2002
PG nr 1 w Siedlcach – IV miejsce na IV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
PG nr 1 w Siedlcach – III miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie
PG nr 1 w Siedlcach – IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie
PIŁKA NOŻNA
X miejsce na IV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT
II miejsce na IV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Osiągnięcia indywidualne w lekkiej atletyce na IV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Karczmarek Katarzyna I miejsce w biegu na 100m
Niemczyk Dorota I miejsce w biegu na 400m
Siwek Paulina I miejsce w skoku w dal
Soszyńska Joanna II miejsce w biegu na 400m
Artych Iwona III miejsce w biegu na 800m
Borkowski Robert IV miejsce w pchnięciu kulą
Szt. Olimp. dziewcząt I miejsce
Indywidualne Biegi Przełajowe na IV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Niemczyk Dorota I miejsce
Soszyńska Joanna VI miejsce
Szkolna Liga LA
Laskowska Katarzyna V miejsce w biegu na 600m
Skowron Katarzyna V miejsce w pchnięciu kulą
Nowak Izabela VIII miejsce w biegu na 300m
Głuchowska Monika IV miejsce w biegu na 600m
Szt.dz. 4x100m IX miejsce